http://kurs.if.ua/media/gallery/intxt/c/h/chupirchuk.jpg

Перед тим, як перейти до дослідження письмових доказів, Чупірчук виступив із заявою. Підсудний зауважив, що відмовляється від адвокатів і просить термін, для обрання інших. Прокурор не заперечив проти заяви Чупірчука,  пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Суд ухвалив відмову від захисників.

Наступне судове засідання відбудеться 22 березня об 11 годині.

Нагадаємо, 12 березня 2015 року Богдана Чупірчука та директора спортивного комплексу Івана Слюсара затримали під час одержання хабара. Чиновники вимагали та одержали 5 тисяч доларів США та 7 тисяч гривень. За таку винагороду посадовці обіцяли позитивне вирішення питання щодо надання в оренду нежитлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності на території стадіону. Затримали хабарників під час одержання коштів.

Прокуратурою Івано-Франківської області вже завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо посадовця. Обвинувальний акт стосовно Чупірчука Б. В. скеровано для розляду по суті у Івано-Франківський міський суд за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Кілька судових засідань переносили через хворобу обвинуваченого. Розгляд цієї справи часто переносять через те, що на засідання не з’являються сторони. У вересні 2016 року обвинувачений поклопотав про відвід судді.

Іван Слюсар визнав свою вину та отримав свій судовий вирок – 25,5 тисяч гривень штрафу із позбавленням права обіймати посади протягом двох років.