У авто перебував Ігор Гербін, якого із пораненням забрала швидка медична допомога.

Як повідомив на місці кривавої пригоди заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області Ігор Бабюк, постріли були здійснені коли підприємець сідав у авто по вулиці Шеремети, де знаходиться його магазин.  Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

У нього було випущено зі зброї приблизно 6-7 гільз. З якої саме зброї стріляли буде відомо після проведення балістичної експертизи.

Потерпілий доставлений в обласну клінічну лікарню Івано-Франківської області з пораненням в тулуб і передпліччя.

Наразі проводяться заходи з розшуку злочинця, поліція вже знайшла автомобіль на якому втікав стрілок, буде проведено його огляд можливо правоохоронцям вдасться знайти речові докази.

Як відомо, в поліції вже дали опис стрільця, якого зафіксували камери спостереження та просять франківців допомогти розшукати зловмисника – стрілець Михайло Дерещук, відомий під прізвиськом “Дира”. Він у 2015 балотувався до Івано-Франківської міської ради від партії “Патріот”.

 

До слова це вже не перший напад на підприємця.

Нагадаємо, у 2015 році 20 листопада вул. Набережна 6/а, біля магазину “Слов’янка”, було виявлено особу чоловічої статі із вогнепальним пораненням.

Тоді троє невідомих осіб здійснили декілька пострілів у 52-річного місцевого підприємця Ігоря Гербіна, відомого в певних колах як “Червонець”. Чоловіка було доставлено до обласної лікарні з діагнозом: вогнепальне поранення правого бедра, яке спричинило втрату великої кількості крові.