aresht  Нагадаємо, що 28 квітня цього року 33-річний помічник оперативного чергового Снятинського райвідділу УМВС в області у форменому одязі добирався на роботу, однак до місця служби не прибув. Тіло правоохоронця з ознаками насильницької смерті згодом знайшли у лісопосадці.

Підозра впала на трьох жителів Снятинського району, яких відразу оголосили у розшук, а одного — відразу затримали.

Розшук був ускладнений через події у державі, зокрема, розглядалася версія, що підозрювані виїхали у зону бойових дій, зазначив Ігор Бабюк.

Тільки у листопаді надійшла інформація, що один із двох підозрюваних приїхав додому і переховується у підвалі.

Упродовж семи місяців прикарпатські правоохоронці проводили оперативно-розшукові заходи, спрямовані на встановлення обставин та мотивів злочину, а також розшукували підозрюваних у вбивстві, які переховувалися від слідства. На сьогодні затримано другого фігуранта кримінального провадження.

Варто зазначити, що за цей час в рамках розшукової роботи оперативники понад десять разів виїжджали за межі області, відпрацювали практично всі дружні та родинні зв’язки підозрюваних.

33-річний прапорщик міліції Тарас Вирстюк виховував семирічну донечку та працював помічником оперативного чергового в Снятинському райвідділі міліції.