http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/47cf342582360a38fc77c838e4d9fa7a_XL.jpg

Уже 10 вересня ЦВК достроково припинила її повноваження. у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. Включили до складу комісії та призначили секретарем цієї комісії Кіщук Любомир Олексійович, 1987 року народження – від Української партії “Зелена планета”, пише КУРС.

 

А уже 23 жовтня припинили достроково повноваження члена комісії Кіщук Любомир Олексійович у зв’язку з внесенням подання про заміну члена виборчої комісії суб’єктом, за поданням якого кандидатуру такого члена було включено до складу виборчої комісії. І включили до складу комісії та призначити секретарем цієї комісії: Вінтоняк Олександра Богданівна, 1985 року народження – від Української партії “Зелена планета”.

 

Про заміну ОВК 86 повідомили з ЦВК лише 25 жовтня 2010 року. Вінтоняк О.Б. так і не приступила до виконання обов’язків секретаря комісії.

 

Вбачається спроба зриву роботи ОВК 86 чи впливу на її роботу зі сторони Зеленої планети.

 

Сподіваємося, що вибори не будуть зірвані, оскільки відповідно до ст.35 Закону України «Про вибори народних депутатів України» За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов’язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання.