Найчастіше текст оголошень стосується надання послуг різних фінансових установ та ріелторів, але є і політична реклама, якої особливо багато у «сезон».

Найбільше розклеюють рекламу в центрі міста, так як там ходять багато потенційних клієнтів. КП «Муніципальна інспекції з благоустрою» вже довгий час “воює” із несанкціонованою рекламою.

Як розповів у розмові з кореспонденткою начальник КП “Муніципальна інспекція з благоустрою” Михайло Яцків, за правилами благоустрою, підприємство перевіряє дозвіл на документи, людині дається час на умови виконання припису: від одного до десяти днів. Якщо припис при встановленому часі не виконується, то складається адмінпротокол за статтею 152 адміністративного кодексу, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо .

За незаконне розміщення реклами несуть відповідальність у формі штрафу. Фізичних осіб штрафують від 340 до 1360 гривень,а юридичних від 850 до 1700 гривень.

Для запобігання розклеювання реклами ще з 2013 року було впроваджено “Автодозвін”.  За словами Яцківа, порушника включають в спеціальну базу і регулярно, з періодичністю 15 хвилин, телефонують з вимогою забрати цю рекламу до того часу, поки вона не зникне.