Також до органів місцевого самоврядування області надійшло 41 клопотання щодо надання земельних ділянок учасникам АТО, пише УП.

З них: 9 клопотань у Косівському районі, 2 – у Долинському, по одному – у Верховинському і Тлумацькому районах. Також 27 заяв надійшло з Яремчанської міської ради і 1 – з Івано-Франківської міськради. Із цієї кількості клопотань органи місцевого самоврядування прийняли 3 рішення  про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок: 2 на площу 0,27 га – для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд та 1 на площу 2 га – для ведення особистого селянського господарства.

 

Для виділення земельних наділів особам, які втратили близьких під час подій на Майдані, головне управління Держземагентства в області прийняло 2 накази про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на площу 2,2 га та 1 наказ про затвердження проекту відведення на площу 2 гектари.

 

Крім того, 6 громадян звернулися до Поляницької сільської ради Яремчанської міської ради із клопотанням про надання земельних ділянок.