http://ki.ill.in.ua/m/670x450/24031563.jpg

Ті, хто знав цих людей, категорично відкидають версію моторошної трагедії, що розігралася в Івано-Франківській області, відповідно до якої жінка спочатку застрелила чоловіка і трьох дітей, а потім вистрілила в себе, передає Фіртка з посиланням на КП.

Нагадаємо, увечері 16 грудня в лісі недалеко від села Микуличин були виявлені тіла Віктора і Тетяни і їх трьох дітей. Всі були вбиті пострілами з одноствольної мисливської рушниці (його знайшли поруч з убитими) і лежали буквально в ряд. Наявність при вбитих грошей та цінних речей говорило про те, що вони – не жертви бандита-грабіжника.
Пішли в магазин за покупками до свята

Загадково сама їх поява в прикарпатському селі, майже за 130 кілометрів від Чернівців. Як розповідає мати Тетяни Людмила Нищук, вранці 16 грудня Таня і Віктор з дітьми вирішили прогулятися в торговий центр, про що сказали матері Віктора. Обидва там працювали, але в той день у Віктора був вихідний, а Таня була на лікарняному. Напевно, хотіли купити дечого до свята. У магазині вони так і не з’явилися …

– Таня останні 7 років жила в Чернівцях, – розповідає Людмила Миколаївна. – Зі своїм першим чоловіком Славою Мельничуком розлучилася. Познайомилася з Віктором. Він був прекрасною людиною, добрим, правильним таким. Коли розлучався зі своєю першою дружиною, виховання та утримання сина Юри взяв на себе. Не пив ні краплі спиртного, був вегетаріанцем, захоплювався йогою і спортом. 20 листопада у Тані був день народження – їй виповнилося 26 років. Вона приїхала з Віктором до нас. Відзначили, погуляли. Ми не могли намилуватися цією парою! Вони купалися в любові … Незадовго до вбивства я говорила з Танею. Вона була щаслива. Готувалися відзначати Новий рік і Різдво, накупили з Вітею ялинкових іграшок, подарунків, одягу собі і дітям. Ні про які проблеми в сім’ї, ні про яку депресії і мови не було!

“Вибачте за все”

Що ж стосується версій події, то їх в результаті спілкування з тими, хто знав Тетяну і Віктора, склалося кілька.

Перша: між Віктором і Тетяною раптом спалахнула сварка, і жінка вирішила, що померти повинні всі … Не сходиться. Хоча б тому, що для цього їй довелося б попросити своїх жертв підходити по одному на розправу і чекати, поки вона перезарядить рушницю, яке взялося невідомо звідки. Окультизм і сектантство відпадають відразу – не було схильності до цього ні у Віктора, ні у Тетяни. Алкоголь і наркотики – теж і з тієї ж причини. Борги? Цього виключити не можна. Ось тільки фактор рушниці не знаходить пояснення …

І все ж щось було негаразд з Танею, не давало їй спокою. Останній запис на її сторінці в соцмережах пронизана болем: “Вибачте за те, що я не стаю краще. Вибачте за те, що я даю все погане. Вибачте за те, що я ненавиджу життя … Вибачте за все”.

У міліції хід слідства поки не коментують, посилаючись на те, що розслідування в самому розпалі.