ato

 Як повідомила заступник директора Департаменту соціальної політики Ярослава Ульванська, станом на 13 листопада, поранення у зоні АТО вже отримали 145 прикарпатських вояків. Працівники департаменту продовжують активну роботу із «паспортизації» сімей поранених та загиблих героїв. Так станом на цей тиждень створено вже 126 соціальних паспортів таких сімей.

Так згідно інформації Департаменту соціальної політики ОДА 25 сімей наших героїв потребують капітального ремонту житла (переважно Коломийський та Рожнятівський район), тому члени Івано-Франківського обласного координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям просять небайдужих меценатів та будівельників допомоги у цій благородній справі. Інформацію про такі сім’ї можна отримати в районних комітетах.

Значна кількість постраждалих солдатів, а також їхні близькі потребують реабілітації та лікування, 78 сімей наших вояків потребують матеріальної допомоги.

Найближчим часом на Прикарпатті очікують приїзду Петра Порошенка, саме тому обласна рада готуватиме на його ім’я звернення щодо подальшої долі санаторію у Черче. Також зі слів, присутнього на засіданні координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям заступника голови Івано-Франківської обласної ради Остапа Дзеси, прикарпатські депутати планують закласти в бюджет області на наступний рік кошти для лікування та реабілітації поранених бійців.

Також Остапа Дзесу та усіх членів комітету обурює активна діяльність в Івано-Франківську та області псевдоволонтерів, які зі скриньками збирають кошти невідомо на що. Нещодавно прикарпатська міліція провела профілактичну роботу із такими збирачами, але вже за місяць вони знову повернулись на «рибні місця». Така велика популяція псевдоволонтерів підриває у прикарпатців довіру до справжніх волонтерів-благодійників, які з усіх сил намагаються допомогти українському війську.

До Президента України також направлено звернення із проханням присвоїти звання героя України ще двом загиблим прикарпатцям.