Ордени й квіти вручили матерям, батькам і дружинам міліціонерів.

«Михайлик дуже хотів у міліцію – міряв бути міліціонером з дитинства. Як почув, що набирають в батальйон, то я вже не могла його спинити. У мене п’ятеро дітей, він один хлопчик. Його в селі, в Обертині, дуже любили. Він і Вертеп водив, і в самодіяльності брав участь. Так за ним всі сусіди жалують. Не треба мені жодної нагороди, тільки би він живий залишався. Та тепер уже не повернеш. А мені все здається, що він вес десь тут поруч чи просто поїхав кудись», – не стримувала сліз Мирослава Василівна, мати Михайла Погорєлова.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/o/r/orden-3.jpg

Зорян Білінський, Андрій Карабінович та Михайло Погорєлов у червні 2014 року стали на службу в добровольчий спецбатальйон МВС «Івано-Франківськ» і 18 серпня в складі цього підрозділу відбули в зону бойових дій для охорони правопорядку. Загинули 29 серпня під час виходу з оточення в Іловайську. Тоді батальйон «Івано-Франківськ» втратив убитими й пропалими без вісти 15 міліціонерів.

«Ми з чоловіком приймали цю нагороду і думали, чи син би хотів її отримати, чи втішився би. Він був дуже життєрадісний і позитивний. І дуже би гордився цим орденом. Ні, не буд казати в минулому часі. Ми всі віруючі люди, і знаємо, що душа живе після смерті. І я це живу з цією вірою. Тому знаю, що його душа жива і гордиться цією нагородою», – сказала Наталя Миїхайлівна, мати 23-річного Андрія Карабіновича.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/o/r/orden-2.jpg

«Ми з ним були на Майдані. Стояли разом там увесь січень, 22 січня разом були на Грушевського. Потім в лютому. Коли син їхав на схід, я просив, щоби перечекав. Перечекав це  24 серпня. Всі наші друзі, близькі до служби, попереджали, що там буде показовий піар до річниці Незалежності. От так і сталося», – не приховує гіркоту батько Андрія Михайло Ярославович Карабінович.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/o/r/orden-4.jpg

«Держава завжди пам’ятає своїх героїв. І управління внутрішніх справ в Івано-Франківській області буде завжди пам’ятати загиблих і дбати про їхні родини і їхніх дітей», – сказав на урочистій частині заходу заступник начальника обласного УМВС.