ato

Про це під час брифінгуповідомив голова Івано-Франківської ОДА  Андрій Троценко.

Президент Петро Поршенко дав доручення облдержадміністраціям провести роботу із органами місцевого самоврядування, щодо того, щоб родини військовослужбовців і правоохоронців які перебувають у зоні АТО мають бути звільнені від квартирної плати, говорить Андрій Троценко.

Також, зі свого боку обласні адміністрації доручили місцевим органам влади знайти можливість додаткового матеріального забезпечення  родин загиблих військовослужбовців.

До того ж за словами Андрія Троценка родини згиблих бійців з Прикарпаття повинні отримати від держави квартиру та земельну ділянку.

Виділенням квартир для родин загиблих в зоні АТО займатиметься обласне УМВС, а адміністрація бере на себе зобов’язання знайти для них найкращі земельні ділянки, – говорить Троценко, –  зараз ми уже почали процедуру виділення земельних ділянок в районі села Паляниця, це найдорожча і найкраща земля на теренах області.

Троценко запевнив, що кожна родина (зараз це 25 сімей) має отримати ділянку у районіисела Паляниця, що на Буковелі. Про точні розміри і місце виділених ділянок Андрій Троценко пообіцяв повідомити згодом.