sych2904131

Бо Путін більше не прикриватиметься фіговим листом братерськості. Якщо перемога буде за Україною, у чому я переконаний, то ми назавжди станемо незалежною самодостатньою державою. І прийде час, коли в такій же ситуації, як ми сьогодні, чи Грузія вчора, перебуватиме сама Російська Федерація.

Про це заявив віце-прем’єр-міністр України Олександр Сич під час презентації перекладу книги українською мовою грузинського письменника та драматурга Баса Джанікашвілі «Гра у войнушку» у Посольстві Грузії в Україні, інформують ”Вікна” з посиланням на прес-службу Кабміну.

Урядовець привітав автора із презентацією першого українського перекладу його книги і подякував за внесок у зміцнення українсько-грузинських дружніх відносин.

За словами Олександра Сича, якщо світове співтовариство не зробить відповідних висновків з грузинського (російсько-грузинської війни 2008 року. — Ред.)  та українського досвіду, то  невдовзі жертвами застосування сучасних технологій ведення гібридної війни можливо стануть Чехія, Словаччина, Фінляндія чи навіть Франція. Тобто ті країни, які сьогодні сформували специфічну позицію щодо введення санкцій проти російського агресора.

«Ми маємо пізнати той цінний досвід братніх нам грузинів у боротьбі проти російського агресора: почерпнути знання з цієї книги та самої історії перебігу російсько-грузинської війни і перекласти їх на сучасні українські реалії», -— підсумував Олександр Сич.