Жителька міста Бурштина була тиждень у відрядженні, а коли повернулася додому, то виявила пропажу зі свого магазину грошей і товару. Жінка заявила в міліцію.


Правоохоронці ретельно оглянули торговий заклад, але слідів пошкодження вікон чи дверей не виявили. В проникненні в магазин запідозрили 45-річного уродженця Бурштина, який на сьогодні має громадянство Росії. Справа в тому, що він якийсь час жив у потерпілої. Після того, як міліціонери виловили росіянина на одній із бурштинських квартир, стало зрозуміло, що підозри були небезпідставними.

Виявилося, що після від’їзду крамарки колишній співжитель скористався ключами від її помешкання, що залишилися в нього, відчинив його і знайшов там ключі від магазину. Під прилавком натрапив у сумочці на шість тисяч гривень. Ще й прихопив із собою зефір і печиво.

За тиждень чоловік прогуляв усі гроші, які не шкодував на пиятику та таксі. Зараз проти нього відкрили кримінальне провадження за крадіжку чужого майна з проникненням у приміщення. Цікаво, що в росіянина вже є судимості за вимагання та сексуальне насилля над чоловіком.