Результат пошуку зображень

“Членами ВО “Голос” на даний час є понад 800 активістів, різних за своїм фахом та політичними вподобаннями. Основне це любов до України. Тому й не дивно, що різні люди приходили до організації з різними цілями, на жаль я непровидець і не можу передбачити, що на думці і того чи іншого активіста.

Ми, як організація зростаємо і позбавляємось тих членів у яких пріоритети не робота заради України, а збагачення. Це нормальний процес очищення. Яскравий приклад такого очищення є виключення з складу організації авантюриста та зрадника Сергія Чирви, який пов’язав своє майбутнє із олігархічною партією УКРОП, господарі якої щоденно грабують наш народ. Очищення та позбавлення від випадкових людей буде тривати і надалі”, – пише Ростислав Гудзінський.

Також представники ВО “Голос” повідомили, що Сергія Чирву виключили із лав «Всеукраїнське об’єднання «Голос». “СЕРГІЯ ЧИРВУ ВИКЛЮЧЕНО ІЗ ЛАВ ВО “ГОЛОС” У відповідності до наказу № -17 від 30 серпня 2016 року в зв’язку із систематичним порушенням статуту громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Голос», невиконання рішень Ради, співпрацю із організаціями, які утворені та фінансуються антиукраїнськими олігархами, аморальну поведінку та на підставі протоколу засідання організації № 11 від 24 серпня 2016 року Чирва Сергій Петрович виключений із складу громадської організації Всеукраїнське об’єднання “Голос””, – пише на своїй сторінці Всеукраїнське об’єднання “Голос”.

.