Працівниця АЗС(між Солотвино та Нижньою Апшею) повідомила, що після стрілянини між двома групами молодиків, злочинці намагалися зникнути з місця події. Причини конфлікту поліції нібито невідомі.

Однак, за інформацією правоохоронців, його учасниками є мешканці Солотвина та Мукачева віком 20-36 років. Серед них нібито був також один з чиновників районного рівня – діючий депутат Тячівської районної ради від Єдиного центру”.

Бандитська перестрілка у смт.Солотвино: щонайменше 4 поранених, один з них – у важкому стані (ФОТО)

Фото: Mukachevo.net

Спочатку, молодики з Мукачева витягнули біти та намагалися “розібратися” за їх допомогою з місцевими мешканцями. А згодом, учасники бійки застосували вогнепальну зброю. У результаті, троє учасників події потрапили до реанімації. Один з них перебуває у вкрай важкому стані, адже отримав важкі вогнепальні поранення живота та грудей, пишуть Версії з посиланням на Uzh Inform.

На місці події знайдено 25 гільз, сокиру і биту. За повідомленнями голови ОДА Закарпатської Геннадія Москаля, конфлікт виник через контрабанду на кордоні між Закарпатською областю та Румунією.

Триває кримінальне провадження. Учасники події знаходяться в розшуку за підозрою у діях, які підпадають під ст. 115 ККУ (замах на вбивство).