Розпочато службове розслідування щодо "кришування" міліцією нічного клубу

У зверненні містяться вимоги вжити заходи щодо притягнення до відповідальності винних осіб в ситуації, яка днями склалася в нічному клубі в Коломиї, та за порушення вимог законодавства терміново вивчити питання про припинення діяльності і закриття цього закладу. Крім того, громадські активісти вимагають за дії, несумісні, на їх думку, з діяльністю працівника міліції, вирішити питання щодо звільнення з займаної посади та з органів внутрішніх справ особи, яку вважають причетною до «кришування» діяльності цього нічного клубу, а також інших протиправних діянь.

Розпочато службове розслідування щодо "кришування" міліцією нічного клубу

Микола Семенишин підтвердив, що відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження відповідно до ст.296 (Хуліганство) та ст.301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. В рамках кримінального провадження будуть встановлені та опитані всі фігуранти та буде надана правова оцінка їх діям.

Розпочато службове розслідування щодо "кришування" міліцією нічного клубу

Розгляд цього провадження, як повідомив керівник прикарпатської міліції, перебуватиме на його особистому контролі.

Також Микола Семенишин повідомив присутнім, що керівником коломийської міліції вже направлено подання до Коломийської міської ради щодо призупинення діяльності розважального закладу.

Що стосується причетності до діяльності названого закладу діючого працівника міліції, то ця інформація буде перевірятися в ході службового розслідування, за результатами якого буде вжито відповідних заходів та проінформовано громадськість. На час проведення таких перевірок практикується відсторонення особи, щодо якої ведеться розслідування, від виконання службових обов’язків.