http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2014/10/13/4_31.jpg

Шанувальників сценічного мистецтва, які недільного дня завітали у театр, зустрічали в оновленій глядацькій залі.

За словами директора театру, заслуженого артиста України Ростислава Держипільського, завершивши першу чергу робіт з реконструкції мистецького закладу, в залі замінили покриття на підлозі та встановили нові крісла. Найближчим часом також планують ввести в експлуатацію автономну газову котельню.

 

«Обласний академічний музично-драматичний театр завжди був невичерпним джерелом популяризації української та світової культури, – наголосив у вітальному слові голова облдержадміністрації Олег Гончарук. – Цього року наш театр відзначатиме 75-річчя. Обласна та міська влада докладуть усіх зусиль до того, щоб ювілейну дату вшанували на гідному, високому рівні».

 

Відкриваючи цьогорічний театральний сезон, глядачам презентували романтичну оперету на дві дії «Шаріка або Кохання січового стрільця».

 

В основі постановки – вигадливий комічний сюжет на основі історичних подій Першої світової війни та розповіді про кохання поручника кінноти УСС Степана Балинського до мадярської дівчини Шаріки. Професійна гра акторів, мелодії Ярослава Барнича, завершальне виконання стрілецької пісні «За Україну, за її волю!» отримали щирі, довготривалі овації поціновувачів тетару.

 

 

 

 

 

http://www.if.gov.ua/include/img/IMG_2970.JPG

 

http://www.if.gov.ua/include/img/IMG_2973%20(1).JPG

 

http://www.if.gov.ua/include/img/IMG_2851.JPG

 

http://www.if.gov.ua/include/img/IMG_2835.JPG

фото: ГК, Фейсбук, прес-служба ОДА