Результат пошуку зображень за запитом "обігрівачі «TeploMAX»"

Вже стало доброю звичкою утепляти будинки, встановлювати теплоізоляцію, міняти старі вікна на нові з енергозберігаючими склопакетами. Не менш важливим пунктом «енергоефективної будівлі» став вибір опалювальних пристроїв. Все частіше сьогодні надають перевагу сучасним високотехнологічним варіантам обладнання, яке дозволить забезпечити приміщення теплом і при цьому буде високоефективним і економічним в споживанні енергії.

Результат пошуку зображень за запитом "обігрівачі «TeploMAX»"

Саме таке обладнання пропонує компанія «Умноеотопление» – https://teplomax.com.ua/.

Тут знають, як зберегти тепло навіть у великих приміщеннях, і при цьому економити на енергоносіях. Адже енергозберігаючі обігрівачі «TeploMAX»мінімізують витрати на опалення, а сучасна технологія, яка створює ефект теплової завіси, зменшує тепловтрати приміщення.

Электрорадиаторы отопления дуже прості в установці. Це автономні прибори, які легко встановити самостійно, а це в свою чергу дозволить зекономити на монтажних роботах. Обігрівачі «TeploMAX»дозволяють обігрівати великі приміщення – від цеху чи ангару до теплиці чи спортивного залу. Обладнання першого класу захисту, яке може працювати в режимі 24/7 без нагляду, і при цьому не спалює кисень та працює безшумно – мрія кожного. А мрії потрібно здійснювати!

Енергозберігаючі обігрівачі «TeploMAX» мають захист від перепадів напруги, а їхні програмні установки відновлюються після подачі електрики. Сучасна технологія клімат-контролюз таймером та датчиками дозволяє регулювати температуру повітря та температуру поверхні обігрівача в заданий час.А високоякісні матеріали та їх комплектуючі значно підвищують експлуатаційні характеристики обігрівачів. При практично постійному подорожчанні енергоресурсів та вартості опалювального обладнання це надзвичайно актуально.

Результат пошуку зображень за запитом "обігрівачі «TeploMAX»"

Не менш важливим критерієм вибору обігрівачів є їхній дизайн. Стильні енергозберігаючі обігрівачі «TeploMAX» вдало доповнять та прикрасять інтер’єр сучасних фітнес-центрів та ресторанів.Адже завжди приємно проводити час в приміщеннях, де тепло та затишно.

Обирайте розумне опалення і нехай вас завжди оточує тепло!