martsinkiv

«Я обійшов майже всі двори нашого міста, як кандидат на посаду міського голови. Зважаючи, що люди нам довірили – ми виконуємо обіцянки. А саме: змінено підхід до ремонту доріг та відновлення та ремонт дитячих садочків. Якщо до Свободи в міській раді ремонтувалось приблизно 1 км. доріг, то сьогодні відремонтовано чи в роботі близько 20 км. доріг. Таких темпів по роботах Франківськ не бачив. І це при тому, що система не змінилася за Порошенка і Яценюка – як блокуються рахунки місцевих громад так і далі це продовжується. Тому ряд звернень і запитів моїх стосувалося розблокування перерахунків місцевих бюджетів», – написав Марцінків.

І додав, що на завершенні ремонт вулиці Хоткевича, вулиця Сагайдачного, взялися за вулицю Деповську, Йосипа Сліпого, Кисилевської, до обласної лікарні Федьковича, робиться нова розмітка, острівці безпеки, тощо.

«Такими темпами Франківські дороги можна відремонтувати всі за 3-4 роки. Також вперше у Франківську повернули до громади садки на вул. Вовчинецька 210, вул. Хоткевича. Повністю з нуля будується садок в мікрорайоні Пасічна, доробляються вже друга черга садка на Вовчинецькій, виділено земельні ділянки під садочки в мікрорайоні Каскад ,Пасічна. Постійно сприяється в будівництві дитячих садочків у приміських селах Вовчинці, Угорники, Крихівці, Хриплин. А це залишиться на довгі роки громаді міста Івано-Франківська!!!», – переконаний депутат.