Результат пошуку зображень за запитом "шторм сніг негода"

 

Вітер південно-східний і східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура вночі 2-7° тепла, у Карпатах від 3° тепла до 2° морозу.

У зв’язку з такими погодними умовами Управління ДСНС в області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

Також звертаємося до любителів гірських мандрівок – на час погіршення погодних умов просимо утриматися від походів в гори, адже за таких умов навіть досвідченим туристам дуже легко збитися з наміченого маршруту, втратити відомі орієнтири, опинитися у незнайомих і небезпечних місцях. А пережити в горах ніч без хорошої екіпіровки без загрози замерзнути, практично нереально.

Тож перш ніж полювати за адреналіном на гірських схилах, добре зважте свої реальні можливості та подумайте про зворотній бік, на перший погляд, цілком захоплюючої та цікавої прогулянки в горах.

А якщо, все-таки, вирішите помандрувати в гори, то одне з найголовніших правил – обов’язкова реєстрація та інструктаж в гірських пошуково-рятувальних відділеннях, пишуть Версії з посиланням на УДСНС.