Як повідомили   у секторі комунікації ГУ Нацполіції в області, 58-річного Ігоря Куліковського 30 липня приблизно о 14.00 знайшла мертвим у гаражі дружина та повідомила у поліцію. Про це пишуть Версії з посиланням на Курс.

Поруч із тілом правоохоронці знайшли мисливську рушницю.

Наразі причини самогубства невідомі, посмертної записки Куліковський не залишив, слідів насильницької смерті поліція не виявила.

Ігор Куліковський був співзасновником фірми “КГД-БУД”, яка є співласником спортивно-оздоровчого комплексу “Льодова арена”. Ще два співзасновники фірми – сини відомого івано-франківського бізнесмена Остапа Дармограя – Роман та Андрій.

У судовому реєстрі є кілька ухвал, в яких вказано, що наразі приміщення “Льодової арени” перебувають під арештом. Так, ТОВ “КГД-БУД” виступило майновим поручителем на виконання боргових зобов’язань, відповідно до угоди, укладеної між ПАТ “Укрексімбанк” та ТОВ “Компанія Рона”. Приміщення “Льодової арени” були у заставі в банку на купівлю приміщення по вулиці Станіславська, 8-А. Наразі це приміщення відчужили, тому й відкрили кримінальне провадження. Приміщення “Льодової арени” арештували як речові докази.