Результат пошуку зображень за запитом "ОРДЛО"

Посилання на “правдивые новости ЛНР, ДНР” з’явилося на сайті наукової бібліотеки ДВНЗ Прикарпатський національний  університет ім. В. Стефаника, пишуть Версії.

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив випускник даного навчального закладу Nazar Rozlutsky

“Ніколи не думав, що на сайті Прикарпатського національного університету, зокрема його наукової бібліотеки є рекламна площадка для “правдівих новостєй про Новоросію і ДЛНР”. Але загалом – ви все бачите на скріні.


Завжди вважав ПНУ адекватним, як на українську дійсність університетом і мені не соромно бути його випускником. Тож і цього разу поки допускаю, що то якийсь недогляд зі сторони технічної підтримки сайту. Але факт є факт – наразі сайт Прикарпатки рекламує терористів.

Тож щиро сподіваюся, що найближчим часом проблема буде усунута.
Тегаю знайомих викладачів та працівників університету, які, ймовірно, краще від мене розбираються, куди звертатися з подібними питаннями. Перепрошую за незручність, шановні викладачі, але я переконаний, що ця проблема повинна бути усунута. Якщо колишні або теперішні студенти мають бажання зайнятися усуненням цієї проблеми – думаю, це тільки на краще”, – написав пан Розлуцький.

Втім, вчений секретар Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Олег Гуцуляк повідомив, що “це просто спам, сайт був на певний час зламаний”.