Як повідомили в енергокомпанії, інформація про борги за електроенергію стадіону «Рух», поширена в Інтернеті зі слів секретаря Івано-Франківської міської ради Миколи Вітенка, є недостовірною. Адже ТОВ «Скорзонера» за договором поруки перерахувала кошти, які боргував колишній балансоутримувач споруди ПФК «Прикарпаття», ще у кінці минулого місяця. Тож на даний час жодної заборгованості стадіону «Рух» перед енергетиками не має.

Зазначимо, що станом на 18 травня загальна сума боргу балансоутримувача перед ПАТ «Прикарпаттяобленерго» становила більше 300 тисяч. Енергетики після численних перемовин таки досягли домовленостей і 20 травня заборговані кошти були переведені на рахунок енергокомпанії.
На даний час споруда все ще перебуває без електропостачання. Для його відновлення новий балансоутримувач споруди, КП «Івано-Франківський міський центральний стадіон «Рух», повинен звернутися до енергокомпанії для вирішення обов’язкових юридичних формальностей. Енергетики запевняють, що готові максимально оперативно подати світло споживачу.

«Дуже прикро, що громадськість було дезінформовано щодо даної ситуації через необізнаність чиновника, – зазначив голова правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Олександр Бубен. – Ми розуміємо всю важливість даного об’єкту для нашого міста. На майбутнє, для уникнення подібних ситуацій, я хотів би рекомендувати представникам ЗМІ усі питання, що стосуються нашої компанії та її діяльності, уточнювати безпосередньо у енергокомпанії»