Якісного ремонту тут не було ще з часів побудови вулиці, згадують навколишні мешканці. Однак тепер, лише у міжбудинкових проїздах вистелено понад 6 тисяч метрів квадратних асфальту. Старі тротуари замінили бруківкою. Приємна для ока плитка з’явилася і на місці необлаштованих доднині стежках пішоходів. А в центрі двору комунальники, на замовлення «Єдиного розрахункового центру», облаштували клумбу та встановили нові лавки.

 «Ще навесні тут хіба танки нормально їздили б. Я в ямах постійно своєю машиною дном зачіпав дорогу. Тепер зробили — на 5 з плюсом, як в Європі. І бруківка і асфальт, дуже навіть нормально!», — згадує з посмішкою на лиці мешканець мікрорайону Іван Кравець.

 

Секретар міської ради Микола Вітенко, під час святкового відкриття оновленого двору пригадує — комплексну програму облаштування дворів прийняли з ініціативи депутатів ВО «Свобода» в івано-франківській міській раді. В ході її реалізації комунальники не просто «сліпо» виконують побажання архітекторів:

«У кожному дворі мешканці нам радять, що де краще зробити. На Молодіжній нам підказали, де краще лавки поставити, де додаткові заїздні кишеньки для автомобілів зробити. І в підсумку вийшло все досить гарно і зручно», — каже Вітенко.

 

Святкували кардинальне оновлення житлового кварталу на Молодіжній весело — депутати організували у дворі концерт юних талантів, патріотичний боді-арт, а для місцевих дітей провели чимало конкурсів, зокрема пісні і малюнків на асфальті.

 

Тепер охайність та довговічність зроблених ремонтів залежатиме і від мешканців мікрорайону. До речі наступного місяця депутати закликали їх разом озеленити нові клумби кущами та квітами, повідомляє сайт Галка.

А при вході у двір висить ось така табличуа, яку не помітили журналісти видання Галка і на якій повідомляється, що ремонт у даному дворі був проведений виключно за сприяння Миколи Вітенка

 Тобто комунальники, ЄРЦ і міський бюдже, сплата мешканців цього двору за комунальні послуги тут нідочого?