news-image: Стриптиз на Прикарпатті - нелегальний

 «Любовним втіхам» хлопець і дівчина віддались у нічному клубі “Сектор”. Відвідувачі ж не розгубились і аморальну поведінку парочки сфотографували і поширили в маси. Фото та відео з вечірки, яка відбулася 6 грудня до Дня збройних силу України, виклали у соцмережах. Непристойна новина встигла облетіти всю країну.

Адміністрація закладу провини з себе не знімає, але називає це “невеликою оказією”, яку не так подали журналісти.

Натомість представник Національної експертної комісії України з питань захисту моралі у Івано-Франківській, Хмельницькій, Тернопільській та Чернівецькій області Ігор Андруняк у розмові з кореспондентом “Бліц-Інфо” зауважив, що дозволу на проведення заходів еротичного характеру ні цей, ні будь-який інший нічний заклад Прикарпаття не має.

«Я буду говорити з міським головою про те, хто дав дозвіл на проведення таких заходів. Це питання піднімалось неодноразово. Адже, жоден нічний клуб в області на видовищні заходи сексуального чи еротичного плану немає висновку Комісії з питань захисту суспільної моралі. А отже ніхто в області не має права їх проводити», – наголосив Ігор Андруняк.

Хоча, експерт каже, що питання не тільки до них. Мовляв, куди дивляться міський голова, депутатські комісії, відділ у справах сім’ї та молоді, представники церкви. Також особливу увагу на це повинна звернути міліція, передає кореспондент “Бліц-Інфо”.

«Там явне порушення закону, тому це справа міліції. До нас жоден з нічних закладів Коломиї програму еротичного вечора на експертизу не подавав.Хоча й вони мали це зробити згідно закону: щоб отримати чи не отримати дозвіл», – підкреслив Андроняк.

Зазначимо, що цією справою таки зайнялась місцева міліція. Як повідомив начальник міськвідділу міліції Коломиї Остап Білейчук, відомості за фактом грубого порушення громадського порядку, який мав місце у нічному клубі Коломиї внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальні провадження за вчинення кримінального правопорушення згідно зі статтею 296 (Хуліганство) та статтею 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.