http://cub-rub.ru/images/main/1.png

 Такого успіху хлопчик з містечка Богородчани добився всього за три місяці, передає Фіртка.

“Швидкісним складанням кубика я зацікавився, коли побачив схоже шоу по телевізору, – розповів “Комсомолці” Маркіян Гринишін. – Спочатку нічого не виходило, але я дуже старався, і незабаром справа пішла. У підсумку я став збирати кубик за 9 секунд. Всеукраїнський “дорослий” рекорд становить 6, 68 секунд. Про таких висотах мені думати ще рано, але впевнений, що з часом впораюся і з цим завданням”.

Школяр зізнається: крутив головоломку не весь час, а коли видавалася вільна хвилинка між уроками в школі, заняттями з фортепіано та гітарі.

Якщо не поспішати, то Маркіян збирає кубик за 13-14 секунд, у той час, як у його навіть найталановитіших ровесників на це йде мінімум півхвилини.

“Кубик треба складати в кілька етапів, – хитро примружившись, погодився розкрити секрет кубика розумник. – Спочатку так, щоб утворився правильний хрест, потім – щоб за кольорами співпало два шари, далі розкласти верх і залишилися елементи – це основна формула швидкісний збірки. Все просто”.

Днями Маркіян Гринишін зібрав повний клас спраглих подивитися на блискавичну розгадку непосильною для багатьох завдання. І заслужив море оплесків від учнів та викладачів.