«Підприємство виливає відходи прямо на тротуар на зроблену нову дорогу і бруківку. Люди ходять по цій гидоті. Проїхавши на авто, залишаються кольорові плями. Міська влада мовчить, не бачить, що за рідина смердюча ллється. В робочий день по декілька разів по 10-20 хвилин. Нікого не цікавить чому?», – наголосив активіст.

Цим підприємством виявилось ТДВ «Полонина», що розташоване по вулиці Промисловій, 25. Згідно з інформацією Мін’юсту, керівником закладу є Анна Гасяк, а статутний капітал фірми становить 946 787.00 грн.

Фірма спеціалізується на виготовленні кисломолочних виробів та продовольчих товарів. Жінка, яка представилась керівницею підприємства, повідомила, що вивести трубу на тротуар – це вимушений крок.

«Вони, коли ремонтували тротуар, нашу трубу викопали, і нам вклинитись у каналізацію не дали. Там тієї води якась літра тече, а активісти і журналісти вже цим займаються», – обурилась франківчанка.

Керівник Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою повідомив, що замовником ремонту вул. Промислова було Управління капітального будівництва міськвиконкому. Втім в УКБ «стрілки перевели» знову на Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.

«Ремонт тротуару Департамент робив. Ми робили саму проїжджу частину», – повідомив Роман Галіпчак, начальник Управління капітального будівництва.

Проте, головний комунальник міста відхрещується від ремонту тротуару на вулиці Промисловій.

«Ми тротуари на Промисловій не робили», – заперечив директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.