1

Попередньо провівши переговори із лідером Радикальної партії Олегом Ляшком, я попросив з’їзд нашої політичної сили зняти мене із виборів. Це рішення мені далось нелегко, адже в Івано-Франківську я і мій штаб проводили одну із найактивніших агітаційних кампаній серед усіх кандидатів, отримуючи дивіденди у вигляді зростання підтримки виборців.

Але саме таким чином, тепер я можу допомогти івано-франківцям боротися зі ставлениками олігархічних кланів, які продовжують наживатися на українському народові.

Я знаю, що рейтинг електоральної підтримки Радикальної партії Олега Ляшка в Івано-Франківську є досить високим, а тому б не міг просто знятися із передвиборчої боротьби і залишити наш електорат на роздоріжжі. Тому зараз, закликаю всіх тих людей, які збирались проголосувати за мене та за Радикальну партію Олега Ляшка, віддати свій голос за достойного кандидата активного учасника Помаранчевої революції та Революції гідності бійця батальйону «Айдар», який отримав поранення захищаючи Україну, самовисуванця Петра Зіновійовича Шкутяка.

Слава Україні!

Героям слава!

Щиро Ваш, тепер уже екс-кандидат до ВРУ                      Сергій Палійчук

 

15.10.2014

 

Як уже повідомляли “Версії” В Івано-Франківську радикальний кандидат знявся з виборів на користь Петра Шкутяка