news-image: Сергій Саїв хоче повернутись у крісло прикарпатського очільника міліції?

Метою його візиту є спроба вдруге очолити управління МВС в Івано-Франківській області, повідомляє Стик.

Нагадаємо, у 2013 році з подачі Михайла Вишиванюка Саїв практично був призначений, проте прихід до влади Чуднова і компанії перекреслив йому прихід до бажаного крісла.

Також ми вже писали, що не проти повернутися на свою колишню посаду і екс-начальник МВС Василь Кузнєцов. Проте проти його кандидатури категорично виступили відставні офіцери.

Довідково: Саїв Сергій Степанович народився 1 жовтня 1967 року в селі Дзвинячі Богородчанського району Івано – Франківської області. У 1988 році закінчив Васильківське вище військове авіаційно – технічне училище, а у 2002 році – Національну академію внутрішніх справ України за спеціальністю “правознавство”. С.С.Саїв є кандидатом юридичних наук (2007р.), співавтором навчального посібника для вищих навчальних закладів “Адміністративно – правове регулювання міграції та реєстрації фізичних осіб в Україні” (2008р.). У системі МВС України працював з 1992 року. За період служби пройшов шлях від дільничного інспектора міліції до керівника відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Івано – Франківській області, який очолював упродовж майже 12 років. З 2012 року по теперішній час – начальник Управління Державної міграційної служби України в Івано – Франківській області.