Результат пошуку зображень за запитом "Тарута"

Парламентар зустрічався з підприємцями та презентував програму розвитку України 2030. На думку політика, розвиток України гальмує ряд факторів: відсутність миру на Сході, досягти якого можливо на нинішньому етапі дипломатичним шляхом. Далі перебування бізнесу України в тіні, а це, як відзначає нардеп, половина економіки держави, а її детінізацію можливо провести за 100 днів. Також змін та інвестицій потребують сильні сторони держави: розвинена промислова, енергетична, аграрна інфраструктури, – пишуть Версії з посиланням на Третю Студію.

«На жаль Україна за 25 років так і не розробила довгострокову стратегію. І тому, кожна влада, яка приходить, маніпулює виборцями і не розвиває країну. Це дуже важливий документ, який був розроблений широким загалом підприємців, бізнесу, а потім туди залучили науковців. Також цю стратегію ми проговорювали у Бундестазі, в Парламенті Британії, Франції і після цього зробили остаточний документ. Адже він відповідає на важливі питання: як зробити Україну однією з найрозвиненіших країн світу, а приріст економіки від 10 до 15% до 2030 року? Як зробити так, щоб ми створили в країні не менше 50% середнього класу і підвищити доходи громадян? І як забрати корупцію?», – відзначив Сергій Тарута.

Політик відзначає, що для розвитку України потрібно слідувати чітко визначеній стратегії.

«Перш за все важливо, щоб була стратегія. В рамках якої є відповіді як це зробити. Адже країни, які здійснили неймовірний стрибок у розвитку мали таку стратегію і, водночас, не мали таких переваг, які є в Україні. Це і Південна Корея, яка була набагато біднішою за Україну. І Сінгапур, і Тайвань, в тому числі і Китай. Якраз вони мали обґрунтування того, якою повинна бути влада і як змінити діючу. Втілити це все можна тільки через політичну реалізацію. А для цього потрібна політична сила. Сьогодні політичні сили, які ми маємо в Парламенті, змагаються між собою політичними казками, якою вони хочуть зробити Україну. Але вони не написали чіткого документа, який зобов’язує їх, що вони хочуть зробити для виборців», – аргументував Сергій Тарута.