Франківці незадоволені роботою мера. Кажуть, що він не відповідає займаній посаді Сесія Івано-франківської міської ради розпочалася із протесту мешканців міста проти свавілля ДМП «Теплокомуненерго», яке навіть попри рішення суду заборононяє мешканцям встановлювати автономне опалення.

 Отож сьогодні активісти прийшли до депутатів із вимогою звільнення в.о керівника підприємства Руслана Гайди із посади заступника міського голови, директора департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.

Окрім того, мешканці мають претензії і до інших керівників підприємств і міського голови, який начебто належним чином не реагує на запити франківців і ігнорує їхні вимоги. «Вважаємо, що керівники підприємств і мер не відповідають запитам мешканців міста. Мер не відповідає займаній посаді», – зауважили протестувальники і попросили депутатів звернути увагу на ці вимоги.

Втім, ні міського голови Віктора Анушкевичуса, ні Руслана Гайди у залі не було. Перший – із робочою поїздкою перебуває у Польщі, а другий – у відпустці.

Справу взявся вирішувати головуючий на сесії секретар міськради Микола Вітенко. Він запропонував зібрати нараду мешканців із мером і керівником Теплокомуненерго.