Результат пошуку зображень за запитом "instagram"

 

Від початку року до відділу протидії злочинам звернулись понад 200 прикарпатців, які стали жертвами Інтернет-шахраїв. З метою запобігання таких випадків в період з 30 жовтня по 30 листопада кіберполіцією проводиться загальнодержавний комплекс профілактичних заходів “Трикстер”. Наразі, правоохоронцям вже вдалось задокументувати жительку обласного центру, яка займалась шахрайством в соцмережі, – пишуть Версії з посиланням на анням на ОТБ “Галичина”.

“Дана жителька торгувала неіснуючим одягом. Отримувала завдатки, за нібито, відправлений товар. В подальшому, товар не відправлявся”, – розповів Тарас Мороз, тво начальника відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області.

У корисутвачів соціальної мережі Instagram, в новинній стрічці з’являються підозрілі повідомлення. В них йдеться про те, що кожен, хто перейде за посиланням може отримати 3800 грн на картку. Далі пропонують зареєструватись та отримати гроші за продаж Інтернет-трафіку. Зокрема, внести інформацію про рахунки в банку.