Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

В першому випадку до Івано-Франківського відділу поліції надійшла заява від 33-річного місцевого жителя. За словами чоловіка, невідома особа заволоділа його грошима в сумі близько 2 тисяч гривень. В ході слідчих дій було встановлено, що потерпілий вирішив придбати деталі до свого транспортного засобу. Через Інтернет чоловік знайшов оголошення про продаж таких деталей. Зв’язавшись із псевдопродавцем, заявник переказав вказану суму як передоплату за товар. Але після цього зв’язок з шахраєм обірвався, повідомили у секторі комунікацій ГУ НП в Івано-Франківській області.

Аналогічний випадок трапився з 19-річним франківцем. Хлопець таким же способом – через сайт «OLX» – знайшов оголошення про продаж цифрового фотоапарата. В якості передоплати він перерахував на вказаний йому банківський рахунок кошти в сумі одної тисячі гривень. Зазначимо, що правилами цього сайту заборонено здійснювати передоплату.

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вказаних злочинів. За цими фактами розпочаті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України (“Шахрайство”).