Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг"
Йдеться про держаукціон на поточний середній ремонт автомобільної дороги Івано-Франківськ – Тернопіль, пишуть Версії.

Нагадаємо, САД в Івано-Франківській області оголосила тендер на поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль на ділянці км 0+000 – км 33+266. У держзакупівлі виявили бажання взяти участь три дорожні компанії: ТОВ “Будівельна компанія “Дорлідер”, ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ” та ТОВ ПБС.

Однак, одну із найбільших будівельних дорожніх компаній в Україні ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» дискваліфіковано членами тендерного комітету САД в Івано-Франківській області із закупівлі. За офіційною інформацією з протоколу тендерних пропозицій, пропозиція ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» відхилена оскільки: «не містить документального підтвердження виконання робіт (надання послуг) по аналогічних договорах в частині регенерації дорожнього одягу методом «холодного ресайклінгу»…».

Читайте також: 

«З’ївши конкурента»: «ПБС» та «Дорлідер» вчергове розіграють між собою майже півмільярдний тендер на ремонт доріг Прикарпаття (документ)

Іншими словами, ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» не допущена до тендеру через відсутність технології, яку використовує фірма ПБС, а саме «холодного ресайклінгу».

В результаті трьох раундів аукціону між: ТОВ “Будівельна компанія “Дорлідер” та ТОВ «ПБС» остання запропонувала найнижчу ціну – 393 550 000,00 грн. При початковій ставці 406 603 537,00 грн. Тож, в середньому вартість одного відремонтованого кілометра становитиме 11,9 млн. грн.

Економія для держави склала близько 3%. Середня економія на закупівлях щодо поточного середнього, або капітального ремонту доріг, де учасниками, або переможцями є ТОВ “Будівельна компанія “Дорлідер” та ТОВ «ПБС» за останній рік складає не більше 6%.

Нагадаємо, у 2014 році під час закупівлі на ремонт автодороги Івано-Франківськ-Львів участь у тендері брали 14 компаній – економія для держави склала понад 20%.