martsinkiv

Пропонуємо Вашій увазі деякі найгостріші запитання та відповіді на них відомого прикарпатського політика:

Назвіть законопроекти автором яких є народний депутат Марцинків:

Слава Україні! Я є автором 36 законодавчих ініціатив. Одна з ініціатив була ухвалена Верховною Радою України: постанова про заходи щодо відзначення бою під Крутами. З найбільш резонансних та важливих законодавчих ініціатив: Про внесення змін до Закону України “Про державний бюджет на 2013 рік”щодо виділення субвенцій м.Івано-Франківську 2456Про внесення змін до статей 39, 39-1 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” (щодо сплати забудовникам коштів пайової участі у розвитку інфраструктури) – ці зміни б дозволили повністю місцевим бюджетам отримувати кошти з пайової участі, а не уникати недобросовісними забудівельниками сплати до бюджету коштів, які могли йти на ремонт доріг та дитячих садочків 2576аПро внесення змін до статті 5 Закону України “Про Судовий збір” (щодо звільнення органів місцевого самоврядування від сплати судового збору) 3060 Зміни до закону Про вищу Освіту щодо першочергового забезпечення гуртожитками студентів вищих навчальних закладів 3378-1 Про відкритість державних реєстрів 3613 Про внесення змін до законодавства щодо збереження історичних памяток 4137а про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення прозорості у житлово-комунальній галузі 4351а про відновлення ядерного статусу України 5012 Про безперешкодний доступ до річок та водоймищ 5042 Про внесення змін до закону України про житлово-комунальні послуги. Та багато інших, більш детально можете ознайомитись на сайті ВРУ. Можу з впевненістю сказати, що маю один з найбільших показників по зареєстрованих законопроектів з числа депутатів з Прикарпаття. Також був найактивніший депутат по вситупах, 108.

Як ви ставитеся до права українців на вільне володіння та носіння вогнепальної зброї? Чому Свобода була така пасивна в просуванні цього закону?

Звісно, що позитивно. Саме Свобода – є автором закону про цивільну оборону, який передбачає вільне володіння зброєю. Інша проблема, що нам свободівцям дуже рідко вдавалось пробити інформаційну блокаду або атаки з боку олігархічних медіа. Але на кожній сесії чи погоджувальній раді ми піднімали про це питання, Ви можете переглянути відео на каналі Рада і засвідчити це.

 Що ви вважаєте своїм найбільшим персональним здобутком за 2 роки в ВР?

.
1. Усунення від влади Януковича. Я більше 30 заходів оолював на рівні Києва, а це пікетування ГПУ, МВС, Банку Януковича молодшого, різних судів, тощо. Я гордий, що був співкомендантом будинку Жовтневого та керівником першої барикади на Грушевського, що 18-20 лютого був на передовій. І нехай сьогодні по ффакту в державі відбулася контрреволюція, але те що далі цього терпіти не можна було – це факт. 2. Поваленння більше 30 Ленінів на Чернігівщині та підняття національного духу. Я гордий, що Чернігівщина, яка ще в 1998 році давала 60 % за Симоненка сьогодні однозначно стала українською. І нехай за це ми платимо велику ціну – смерть мого побратима Льоши Коновалова, пропав безвісти ще один побратим, але ці процеси були безповоротніми. Я знов ж таки гордий, що був один з перших при штурмі ОДА і обласної ради. 3. 100% присутність на сесіях та голосуваннях за важливі закони для України.
.
Коли свобода перестане піаритись за державний кошт , тобто перестане приписувати собі ремонти вулиць , будинків та інше яке ведеться за кошти держави і до якого дана партія немає ніякого відношення ?
.
Насамперед ВО “Свобода” йшла на вибори з передвиборчою програмою, де ми обіцяли певні зміни та кроки в господарці в м.Івано-Франківську. Я обійшов майже всі двори нашого міста, як кандидат на посаду міського голови. Зважаючи, що люди нам довірили – ми виконуємо обіцянки. А саме: змінено підхід до ремонту доріг та відновлення та ремонт дитячих садочків. Якщо до Свободи в міській раді ремонтувалось приблизно 1 км. доріг, то сьогодні відремонтовано чи в роботі близько 20 км. доріг. Таких темпів по роботах Франківськ не бачив. І це при тому, що система не змінилася за Порошенка і Яценюка – як блокуються рахунки місцеивх громад так і далі це продовжується. Тому ряд звернень і запитів моїх стосувалося розблокування перерахунків місцевих бюджетів. І бачимо, що на завершенні ремонт вулиці Хоткевича, вулиця Сагайдачного, взялися за вулицю Деповську, Йосипа Сліпого, Кисилевська, до обласної лікарні Федьковича, робиться нова розмітка, острівці безпеки, тощо. Такими темпами Франківські дороги можна відремонтувати всі за 3-4 роки. Також впереше у Франківську повернули до громади садки на вул. Вовчинецька 210, вул. Хоткевича. Повністю з нуля будується садок в мікрорайоні Пасічна, доробляються вже друга черга садка на Вовчинецькій, виділено земельні ділянки під садочки в мікрорайоні Каскад ,Пасічна. Постійно сприяється в будівництві дитячих садочків у приміських селах Вовчинці, Угорники, Крихівці, Хриплин. А це залишиться на довгі роки громаді міста Івано-Франківська!!!
.
Чому особисто Ви, як член пласту відомий своїми мілітарними закликами не пішли в АТО? Як ось ваш колега Петро Шкутяк – батько 4 дітей? Дайте конкретну відповідь.
.
Ну найперше я був діючим Народним Депутатом України і кожен голос був потрібний для ухвалення законів у ВРУ. По друге – все робив, щоб допомогти хлопцям і був у Щасті з тепловізорами та іншою допомогою для хлопців, а саме Петру Шкутяку та свободівцю Андрію Грималюку. Також допомагав хлопцям з Чернігівщині ,зокрема наприклад Віктору Лавренчуку та багатьом іншим. По третє Свобода – чи не єдина партія, яка має повністю укомплектований батальйон СІЧ,якому ми постійно допомагаєм. А щодо Петра Шкутяка – назвіть будь-яку іншу політичну силу, окрім Свободи, яка підтримала Петра на виборах до ВРУ, знявши свого кандидата. Може Самопоміч чи Народний Фронт. Але цього вони зробити не могли, бо за ними стоять олігархи. А саме Свобода підтримала Петра Шкутяка, прикро що воїн проти олігарха закінчилось перемогою ставленника олігархів.
.
Руслане, ваша політична сила втратила підтримку виборців , на теренах Івано-Франківсщини свобода теж втратила свій електорат. В якій політичній силі ви себе бачите на наступних місцевих виборах?
.
Нещодавно слухав виступ Саакашвілі, який сказав, що у Вас два виходи – робити реформи і втрачати рейтинг, або не робити нічого і теж втрачати рейтенг. Сквер на вулиці Коновальця, знак Першій Українській Церкві, Брама Потоцьких, ремонт доріг та садочків, відремонтовані поліклініки та заклади охорони здоровя – все це лишиться для франківчан і багато іншого. Тому Свобода робила і буде робити корисні справи для громади м.Івано-Франківська і тих 11000 франківчан, які проголосували за нас у місті – свідчить, що не все так і погано у нас! Тому я був, є і буду свободівцем, допоки ми обєднані націоналістичною ідеєю та жагою змін. А помилки – в кого не бувають!
.
Чому ви зняли з виборів Грималюка? Не довіряєте громаді яка вас підтримала? Чи ви просто здались? Чи просто здали усю громаду разом? Цей крок, зневіра в себе, відкинула від Свободи повно голосів. А жаль.  
.
ТАК, можливо – це була помилка. Хоча хотілось, щоб воїн перемагав ставленника олігархів. Тому, зробивши соціологію, ми побачили, що виграти може або Грималюк або Шкутяк. ми поступилися своїми амбіціями заради перемоги ідеї над великими грошима. Хоча, сьогодні розумію, що якби Шкутяк знявся на користь Грималюка, то він би виграв, але це вже з серії ЯКБИТОЛОГІЇ.