У своєму зверненні Олександр Шевченко зазначає, що в період роботи на Івано-Франківщині Григорій Полковніков відзначився цинічною участю в корупційних схемах та “кришуванням” бізнесу в області, використовуючи своє службове становище.

В підтвердження своїх суджень нардеп надає посилання на матеріали місцевих інтернет-видань. У них, за словами нардепа, наведені факти перевищення службових повноважень та зловживання службовим становищем Григорієм Полковніковим, що призвели до порушення прав громадян на мирні зібрання та права на підприємницьку діяльність.

У депутатському зверненні відзначається, що у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровані два кримінальні провадження, які стосуються порушення норм чинного законодавства Григорієм Полковніковим під час його перебування на  посаді начальника УБОЗу в Івано-Франківській області.

Перше кримінальне провадження зареєстроване щодо зловживання службовим становищем службовими особами УБОЗ УМВС в Івано-Франківській області.

Друге – щодо вимагання з погрозами застосування фізичного насильства нестановленими працівниками УБОЗ УМВС передачі третім особам прав на чуже майно – земельні ділянки у с. Поляниця Яремчанської міської ради.

У зверненні також йдеться про те, що Григорій Полковніков, перебуваючи на посаді начальника УБОЗу в Івано-Франківській області, перевищував свої службові повноваження у справах щодо майданівців, які брали участь у Революції гідності.

Олександр Шевченко просить міністра внутрішніх справ Арсена Авакова негайно провести перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частиною третьою і четвертою статті І Закону України “Про очищення влади”, щодо  начальника кримінальної міліції УМВС України в Житомирській області Григорія Полковнікова.

1 2 3