Олександр Шевченко і Микола Палійчук Олександр Шевченко і Микола Палійчук

Про це повідомляють джерела КУРСу.

Нагадаємо, на прес-конференції в Івано-Франківську 28 жовтня Олександр Шеченко пообіцяв, що разом з однодумцями найближчим часом представить команду, яка «зможе працювати на благо міста».

Однією з найбільш імовірних кандидатур на міського голову, яку особисто готовий просувати обраний у Франківську нардепом Олександр Шевченко, вважають Миколу Палійчука.

У Палійчука з Шевченком давні дружні стосунки.

Уродженець Ворохти Микола Палійчук двічі обрався мером Яремче (у 2002-му і 2007-му роках), працював на посаді голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації (з жовтня 2007-го по березень 2010 року), є депутатом обласної ради. Перебував у партіях «Наша Україна» та УДАР. На посаді голови ОДА Палійчук запам’ятався відвертим лобізмом інтересів ТОВ «Скорзонера», яку очолював Олександр Шевченко, (зокрема, розширенням меж села Поляниця на сотні гектарів, які у 2008 році за безцінь викупив ТК «Буковель») та скандальними призначеннями людей, наближених до групи Приват, на ключові владні посади в регіоні.

Микола Палійчук також є кумом Ігоря Палиці, екс-голови правління “Укрнафти” й бізнес-партнера олігарха Ігоря Коломойського. Сьогодні Ігор Палиця очолює Одеську ОДА.