http://versal-online.com.ua/wp-content/uploads/5_0.jpg

Про це написав лідер “Сили людей” політолог, експерт Інституту політичної освіти і громадський активіст Олександр Солонтай на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

“Придивіться до цих людей, з частини з них в найближчий час можуть вирости нові провідні місцеві голови, лідери громад та регіонів: Дожджанік Володимир (Олександрія), Гав’янець Михайло (Хуст), Oleg Kocherga (Київ), Liubomyr Chornii (Київ), Ольга Омельчук (Нетішин), Nikolay Grechuha (Кіровоград), Андрющенко Богдан (Бобринець), Шалаєв Анатолій (Новий Розділ), Сергей Заблоцкий (Вишневе), Дружинович Сергій (Ковель), Igor Yatsenyuk (Чернігів, №207), Галамага Костянтин (Кривий Ріг), Іван Васючков (Дніпропетровськ), Инна Пенчук (Запоріжжя), Rostyslav Tomenchuk (Коломия), Кулик Олександр (Полтавщина), Глущенко Артем (Вишгород) та Дмитро Кропачов (Житомир)”, – написав Солонтай.
Також з’їзд підтримав членів та прихильників, які йдуть самовисуванцями в коаліції з іншими силами – Petro Shkutyak (Івано-Франківськ), Dmitro Drobot (Харків), Сергей Аверченко (Чернігів, №206) та Янковський Станіслав (Харків).

 

“І це ще не всі, висунення кандидатів триває. Ми підтримаєм також кандидатів від інших партій, якщо побачимо в них достойних майбутніх депутатів”.

Нагадаємо,  у 83-у виборчому окрузі міста Івано-Франківськ від ВО “Свобода” балотуватиметься боєць батальйону “Айдар”, депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк