«Дельта Банк» не повертає прикарпатцям вклади. Ще один банк неплатоспроможний?

16 грудня перед відділеннями банку у Калуші утворився натовп. Люди агресивно налаштовані і займають чергу, щоб забрати свої гроші з 6-ї ранку. Це – пенсії, соціальні виплати, депозити, зарплати.

Я вже тиждень не можу отримати свою пенсію. Кожного дня приходжу та отримую по 100 гривень. Правда вчора отримав аж триста. Прийшов о дев’ятій та став в чергу 176-м, – розповідає пенсіонер Олександр Іванович.

З натовпу чутно розмову якоїсь пані по телефону:

– Я зараз біля «Дельта Банку». Він збанкрутував, якщо щось в ньому маєш, то якнайшвидше приїжджай та забирай гроші!

Також з розмови з людьми з`ясувалося, що така ситуація відбувається протягом трьох тижнів. Спочатку банк заблокував картки та банкомати. Зараз ввів обмеження – видає по 100 гривень на добу.

– Моя вагітна донька весь день вчора простояла в черзі і отримала лише 100 гривень. А я знімаю свій депозит. Він закінчився ще 8-го числа, а банк не віддає по сьогодні. У відділенні нічого не кажуть і не обіцяють, просто дають по 100 грн. і все, – поскаржилась п. Оксана.

Така ситуація з відділеннями «Дельта Банку» відбувається по всій Україні. Проблеми з ним почалися ще у вересні цього року, коли банк встановив ліміти на зняття готівки. Тоді можна було зняти не більше 2500 тисяч гривень на добу, пише Інформаційний портал Калуша.