http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/7414S7uY5Kk.jpg

Даний глянц “повідує” читачам історію успішних проектів і їх сателітів, висвітлює події з життя і дяльності відомих бізнесменів, стартаперів, блогерів та зірок  краю, також цікавить причинами і наслідками гучних подій, надає інформацію про бізнес-фокуси та PR-трюки.

 

У виданні працює зовсім юна команда. І це, як свідчить практика, – виключно добре, адже саме від того, наскільки свіжими та якісними будуть ідеї  залежить успіх цілої компанії.

Як зазначила у спілкуванні з “Франківчанами” головний редактор журналу Оксана, ідея створення власного видання переслідувала її ще з дитинства. А мрії, як відомо, мають властивість збуватись, треба тільки докласти максимум зусиль…

“У нас видання специфічного характеру. Ми орієнтуємося на бізнес-одиниці, на досвід успішних людей, на  розумне ведення підприємницької діяльності.  Наша ціль – знайти особу, яка може передати свої знання іншим, щоправда через букви наших журналістів.  Такі інтерв’ю мотивують і стимулюють кожного рухатися тільки вперед і, звичайно, вірити в свої сили. Схожих видань немає. Конкуренція не лякає” – зазначила журналістка.

Вона переконана, що для істинних поціновувачів реальності  саме журнал – це непоганий варіант.

Тішили присутніх своєю красою та вишуканістю представниці модельної школи Star Face Family, які презентували нову колекцію окулярів від відомої в Станіславові фірми.

А “родзинкою” третього номеру журналу, який присутні мали змогу “скуштувати першими”, став мега-популярний в Україні співак та улюбленець мільйонів – Дзідзьо, історію якого можна прочитати на сторінках новоспеченого ЗМІ.

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/DuuDTiq-MQc.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/CaBR2Y88kro.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/9W26QGXUc4I.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/VqNP9s8vWaw.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/SmH5xKfxU18.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/oQrO94kCOWg.jpg

http://frankivchany.if.ua/images/FOTOFOLDER/megagazeta/Z7RfAZ0zA2Y.jpg