chynovnyky1

Чому? Влада щось приховує від верховинців, а чи впродовж місяця нічого не робила на благо нашого мальовничого краю? – пише сайт Верховини

Нещодавно це питання на сторінках районної газети “Верховинські вісті” вже піднімав сільський голова Голошино. Він акцентував увагу не лише на вчасному висвітленні розпоряджень, але й зауважив, що не кожне із них відкривається. Детальніше ознайомитися із листом Олексія Федорчака можна: “Відкрита невідкритість, або Що приховує районна влада від своїх громадян?”

На статтю таки відреагувала наша влада:

“Відділ з питань гуманітарної політики та інформаційно-аналітичної роботи апарату районної державної адміністрації доводить до відома, що на офіційному сайті Верховинської районної державної адміністрації окрім матеріалів про заходів, які проводяться у Верховинському районі, також розміщуються інформації, які висвітлюють роботу Президента України, органів виконавчої влади державного, регіонального та місцевого рівнів, відповідно до вимог, викладених в нормативно-правових актах Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації. Також на сайті розміщуються роз’яснювальні матеріали для населення з актуальних питань, що стосуються соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, економічної діяльності та ін.

   Районною державною адміністрацією відповідно до ст. 15 Закону України “Про доступ до публічної інформації” визначено перелік інформації, що зберігається розпорядником та підлягає опублікуванню. Відповідно до даного переліку опублікуванню підлягають всі розпорядження голови районної державної адміністрації, окрім тих, які містять інформацію про персональні дані та внутрішьоорганізаційних актів індивідуальної дії.”

   Втім, інформації щодо графіків розміщення розпоряджень так і не надано.

Варто зазначити, що офіційні сайти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, ОДА публікують свої розпорядження відразу після їх підписання. В той час, верховинська влада, виявляється, не зацікавлена в інформуванні населення про свою роботу. Документи, що з’являються на сайті із запізненням втрачають свою актуальність та зменшують інтерес до них. Можливо саме тому їх затримують?

Не краща ситуація і в інформуванні про результати своєї роботи і окремих відділів та управлінь РДА, а також районної ради.

Верховинці хочуть знати та отримувати інформацію вчасно про роботу районної влади!