http://kolomyya.org/korg/kol/news/2014/56924/01_gallery.jpg

В ньому військовий розповідає про реальний стан справ у батальйоні, так би мовити із середини.

Як і хто піариться на війні, хто підбурює протести всередині батальйону, хто винен в тому, що солдати поїхали на війну без екіпірування та про п’яниць і дезертирів.

Редакція  не відповідає за достовірність інформації, але вважає за потрібне опублікувати текст листа повністю:

Я не звик жалітись і когось оговорювати, але те що відбувається довкола нашого батальйону просто не залишає іншого виходу, як звернутись до громади. Є ключові 4 питання, а саме:

1) честь і гідність. Зараз на нашому батальйоні під мирним небом Івано-Франківська піаряться політики, помагайли і дезертири. Верановський, який був куратором батальйону і мав всі важелі впливу зараз ганьбить честь офіцера. Він поливає брудом теперішнього комбата і підбурює протести всередині батальйону. Саме він підривав перед особовим складом авторитет 2 комбатів, і найголовніше доповів про готовність нашого батальйону. Отже, на його плечах лежить відповідальність за те, що батальйон вибув у місце дислокаціі без бронижилетів і техніки. Скрипничук і хімік – викрикують, що вони готові воювати, але за дивним збігом обставин обох по стану здоровя не беруть. Мабуть справа в тому, що бояться іхати туди, де кожен день і ніч чути вибухи. До прикладу у нас в батальйоні є також офіцер з поломаною від попередньоі війни рукою і його призвали, а хіміка з цим діагнозом не беруть. Якщо хочете підтримати, то йдіть добровольцями простими солдатами, а якщо ні, то не поливайте брудом тих, хто кожен день на територіі війни. Деревянко, як патріот повинен возвеличувати героів, що відстоюють цілісність Украіни, а не дезертирів, які ганебно покинули поле бою. Ганьба політикам, які заробляють голоси таким способом. Право називатись українцем і бути провідником народу необхідно відстояти в бою!

2) Годі заробляти на війні! Всі знають, що військомати роздають багато повісток, але в наші ряди поступають одиниці. Воєнкоми за гроші ховають особові справи, медики комісують мало не за нежить, тих хто просто не хоче йти і відстояти честь волелюбного народу. Також цікавий факт, коли менше ніж за місяць перебування в зоні АТО комісують по стану здоровя і роблять героями. Якщо хтось не бажає вільно спілкуватись украінською мовою на своій Богом даній землі, то нехай ці кошти перечисляють на рахунок батальйону. Бо я абсолютно впевнений, що по завершенні війни про нас і наші сімі забудуть, а так нехай ці “патріоти” віддячать тим хлопцям, що долаючи страх виконують бойові задачі. Зараз батальйон забезпечується за рахунок простих людей, але є нелюди, що розкрадають це майно, або воно доходить не у повному обсязі, бо дехто роздає його по дорозі від свого імені. Деревянко із помагайлами батальйону запитують де це майно, а документів на нього не надають і роздають кому завгодно,тільки без відома людей, яких потім запитають про його наявність. Нам не потрібні зайві розмови, тому просимо, якщо хочете щось передати, то приходьте на обласний військомат до наших бухгалтерів іскладайте акти передачі майна. Один екземпляр акту буде у вас і ми вам відзвітуємось, по кожній посилці і кому воно було передане. Покладемо край корупціі і зайвим розмовам у державі, почавши з себе! Зарплата солдатів в АТО Мало хто з комісарів одразу говорить правду, яка вона з перших днів служби, а запитань і невдоволень потім виникає багато. В першому місяці служби виплачується зп без премій і відповідно становить 560-1300 грн. Преміі ж виплачуються починаючи з другого місяця, в тому числі і надбавка за АТО, розмір якоі від 3000грн. Тобто в 15-20 числах наступного місяця воіни отримують ставку за поточний місяць і преміі за попередній місяць.

3) Безпека хлопців, що напередовій. Вона на 80% залежить від журналістів і політиків. Годі робити сенсаціі. Ми виконуємо секретні завдання, тому інформаціі про нас має бути мінімум, адже, те що написано у наших виданнях відслідковується російською розвідкою. Про нас вже навіть говорить російське тв.

4) залишаться тільки справжні чоловіки! На жаль в Украіні такі закони, що звільнити пяниць і боягузів дуже складно і довго. Тому по окремих екземплярах осуджують весь батальйон. Ми прийняли рішення, що будемо спочатку називати іх імена громаді, а вже потім чекати вироку правових органів Слава Украіні!

 

Офіцер 5 батальйону