ato

Чоловік із тремтінням у голосі запитався: а що там в Івано-Франківську відбувається довкола нашого батальйону?

Журналіст Правди.іф в декількох словах розповів солдатові про вчорашній виступ заступника прикарпатського воєнкома Верановського та про нинішні новини, які поширили місцеві ЗМІ – про те що солдати бажають зміни командира батальйону через його вічні п’янки та про дзвінок до прикарпатських журналістів представника Військової служби правопорядку Віталія Дмитрика.

Уважно вислухавши оповідь, солдат важко зітхнув і повністю підтвердив … слова офіцера ВСП, про «підкилимні ігри» полковника Верановського.

Зі слів наших хлопців, які зараз перебувають на передовій, полковник Верановський давно мітить на місце комбата батальйону, він був дуже розчарований, коли керувати батальйоном призначили теперішнього офіцера.

Верановський не користувався авторитетом у солдат ще із часу бойового злагодження в Делятині. І як вони вважають, саме він міг поширювати чутки про зловживання комбата алкоголем.

Солдати повністю підтримують свого нинішнього командира і вже навіть підготували на його підтримку петицію, яку найближчим часом пообіцяли передати прикарпатським журналістам.

Верановського наші бійці у зоні АТО бачили всього декілька разів, з їхніх слів він приїжджав на блок-ости в цивільному (!) одязі на декілька хвилин, щось викрикав й багато обіцяв, а потім їхав геть.

Крім цього солдатів вкрай обурює та водночас хвилює нездоровий ажіотаж щодо мобілізаційних заходів в області. Хлопці не можуть зрозуміти, як у такий складний для держави час, прикарпатці, які є палкими патріотами України, можуть зривати військовий медогляд. Замість того, щоб допомагати армії, мешканці Івано-Франківщини своїми панічними діями працюють на руку Путіну – підсумовують добровольці.

Але є й хороші новини…

Через більше як місяць часу перебування у зоні АТО, прикарпатські солдати сьогодні врешті отримали техніку… трактор для копання бліндажів.

То ж не все так погано – жартують хлопці.