Організатором такого приємного для очей дійства стала засновниця і керівник першої школи східного танцю «Кадіф» у нашому місті Ольга Савчин.

«Кожна жінка – особлива. Варто тільки відшукати десь вглибині і розкрити цю особливість перш за все для самої себе», – говорить Ольга Савчин.

Незважаючи на свій вік, соціальний статус, фігуру, і навіть… кількість дітей, жінка повинна залишати Жінкою-Богинею, каже мати 4 дітей Ірина Шевчук, котра уже на цьогорічному Фесті здобула звання «Краща східна танцівниця».

Школи східного танцю «Байсан» (Калуш), «Ефа» (Івано-Франківськ), «Шалімар» (Коломия), школа соціальних танців «Міаmur» (Івано-Франківськ) і господарі та організатори фестивалю школа «Кадіф», підготували неймовірно красиві номери, де були  крила, шалі, індійські сарі, і навіть мечі. До речі, наймолодшій танцівниці Елі усього 5 років.

Чимало жінок вперше танцювали перед глядачами, переборюючи свої страхи та комплекси. Дуже добре з цим завданням справилася викладач Прикарпатського університету Ольга Радченко, адже впізнати її в образі східної красуні важко було навіть друзям.

Організатори фестивалю впевнені, що він матиме потужне продовження і наступного року, адже саме в цих танцях жінки вчаться любити і приймати себе такими, якими вони є.