sesia bilyi dim

Наразі відомо, що працює робоча група з представників всіх партій представлених в облраді. Коли робоча група закінчить свою роботу «Версії» поцікавилися в голови Івано-Франківської обласної організації партії «Батьківщина» Дмитра Шлемка.

shlemko

За словами пана Шлемка, на останніх засіданнях робочої групи вже були представники партії «Воля», які не брали участь в роботі 17 листопада. Щоправда була відсутня перший номер списку «Волі» Галабала Ольга Юріївна.
Робоча група означила тих, хто матиме право вести перемовини щодо майбутнього формату обласної ради, створила тимчасову робочу комісію, яка має відпрацювати всі питання що стосуються першого скликання обласної ради. До кінця цього тижня сворена комісія вже повинна мати певні напрацювання. А вже наступного тижня керівники партійних осередків планують ці напрацювання обговорити і узгодити.

До 29 листопада всі новообрані депутати обласної ради повинні написати заяви про те, що вони готові приступити до виконання своїх депутатських обов’язків і що вони не мають інших представницьких мандатів. І, відповідно, 30 листопада ОВК мала б оголосити дату першого засідання обласної ради.

Планується, що того часу робоча група вже завершить розгляд всіх питань, що стосуються порядку денного.
Дмитро Шлемко висловив сподівання, що вже з понеділка на засіданні робочої групи будуть присутні всі, бо наступний тиждень має бути визначальний щодо напрямків роботи Івано-Франківської обласної ради.
«Іде процес, який має наступного тижня остаточно завершитися тим, для чого він і проходив – призначенням дати першого засідання та визначенням формату обласної ради, хоча, на даному етапі перемовин, ще немає конструктивних напрацювань», – зазначив Дмитро Шлемко.

Ми, в свою чергу, сподіваємося, що до кінця наступного тижня конструктивні напрацювання з’являться і нагадуємо кількісний склад Івано-Франківської обласної ради, що певним чином може пояснити, чому так «туго» йдуть перемовини:

Партія “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” – 23 депутати;
Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” – 18 депутатів;
Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Свобода” – 16 депутатів;
Політична партія “УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП” – 12 депутатів;
Політична партія “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – 8 депутатів;
Політична партія “Воля” – 7 депутатів.