Того дня Дарина прийшла до будинку, у якому винаймала кімнату в 40-річної жінки в селищі Брошнів, – хотіла забрати речі. Та почула жахливий сморід з горища, пишуть Версії з посиланням на Експрес.

Пішла туди і за запахом зрозуміла, що сморід цей від старої ковдри. Жінка розгорнула її і побачила, що там накрита ще якимись ганчірками та целофановим пакетом алюмінієва каструля. Жінка відкрила і її, а там… мертвий новонароджений хлопчик, який, напевно, пролежав кілька тижнів.
“Матір” працівники поліції знайшли швидко. Це 40-річна власниця будинку.

“Жінка має двох дорослих доньок, одного онука, працює, про неї в селищі нічого поганого сказати не можуть. Сусіди та знайомі вражені тим, що сталося, адже про її вагітність ніхто не знав”, – розповідає Мирослава Белдик, керівник сектору ГУ НПУ в Івано-Франківській області. – Та й сама жінка спочатку нічого не хотіла говорити, а згодом таки розповіла, що дитина народилася мертвою. Але чому вона приховувала вагітність, чому народила вдома, чому, зрештою, не поховала сина, а кинула в каструлю — мовчить. Аби дізнатися, чи немовля було мертвонародженим, чи з’явилося на світ живим, тіло скерували на експертизу. Якщо доведуть, що жінка вбила свою дитину, їй загрожує карна відповідальність. Наразі розпочато кримінальне провадження”.

Читайте також:

Моторошний випадок на Косівщині: 23-річна жінка задушила та намагалася спалити тіло двомісячного сина (ФОТО)