http://frankivchany.if.ua/media/k2/items/cache/e47459536e6611d16f375dc14f064301_XL.jpg

Як уже писали “Франківчани”, одним з лідерів  естафети талантів став 23-річний коломиянин Святослав Лукинич. Суть третього туру полягала в тому, що на сцені виступають уже сформовані колективи, котрі “склав” сам Меладзе з тих, хто пройшов попередні випробовування. Відтак Святослав опинився у команді, до складу якої потрапили Єгор Волчек, Ілля Ніколаєнко, Іван Шангін.

 Хлопці обрали для виступу на найбільшій сцені пісню відомого українського гурту “Бумбокс” “Поліна”, апелюючи цим самим до однієї з членів журі співачки Поліни Гагаріної.

На жаль, серце Поліни хлопці завоювати не змогли, натомість Анна Сєдакова зауважила: “Не ту даму ви вибрали, хлопці…” В свою чергу чоловіча половина журі похвалила артистів, Сергій Лазарєв наголосив, що якби можна було брати під свою егіду два гурти – він би без сумніву дав зелене світло колективу.

І хоч хлопці у наступний тур не потрапили, однак затяті фанати пророкують їм зіркове майбутнє та славу, адже ніяк не можуть забути феєричний номер, де поєднались не тільки потужні чоловічі голоси, однак і чудова хореографія. До того ж, вже у суботу розкриється головна інтрига – хто ж “доукомплектує” колектив Гагаріної, де співають поки два хлопці. Цим “щасливчиком” може стати і наш земляк Святослав, який поки що тримає хід подій у загадці…