Шанувальники зірки відзначили, що їх кумир має неймовірну силу волі / УНІАН

Наймолодший учасник “Голосу країни 8” змусив плакати одного з суддів проекту, розповівши історію свого життя, пишуть Версії з посиланням на портал “Clutch”

11 лютого відбувся третій відбірковий тур музичного конкурсу “Голос країни 8” на каналі “1+1”. На “сліпі прослуховування” прийшов молодий хлопець з Києва – Роман Набожняк. Своїм красивим і сильним голосом він зміг повернути два суддівські крісла: Потапа і Сергія Бабкіна.

Роман працював у київській IT-компанії, але в 2015 вирішив все залишити і відправився в зону АТО, де провів 10 місяців, захищаючи Україну. Після повернення заснував свій невеликий бізнес разом з товаришами – кондитерську “Veterano Brownie”.

“Я прийшов на “Голос”, тому що музика допомогла мені адаптувати до мирного життя, вона мене врятувала. І тепер з її допомогою я хочу закликати людей цінувати життя і нашу країну”, – поділився конкурсант. Після цих слів тренер “Голосу Країни” Тіна Кароль заплакала і сказала: “Я дуже шкодую, що не повернулася”. Коли настав час обирати серед суддів, Роман мовчки пішов до Сергія Бабкіна.

На конкурс Романа прийшла підтримати його дружина. “Ми одружилися, щоб він зміг прийти до звільнення на 10 днів. Тому що його дають тільки в двох випадках: весілля або похорон”, – розповіла дружина учасника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Тіна Кароль розкрила свій секрет схуднення

Тіна Кароль показала ідеальну фігуру у прозорій сукні (фото)