Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ вулиця 24 серпня"

29 червня на сайті публічних закупівель Рrozorro відбувся тендер на виконання робіт з будівництва вулиці 24 Серпня в м. Івано-Франківську.

Очікувана вартість робіт- 16 200 000 грн. Пропозиції подали три компанії: ТОВ «Івано-Франківськавтодор», ТОВ «Івано-Франківськадорожня служба» та ТОВ «Будівельна компанія ТРЕЙДЗАХІДБУД».

Після відкритих торгів переможцем буловизнано ТОВ «Івано-Франківськавтодор». Компанія погодилась виконати роботи з будівництва вулиці за 14 415 000 грн. Таким чином економія склала 1 785 000 гривень, що становить близько 11%.

За даними інформаційної платформи YouControl   компанія “Івано-Франківськавтодор” була заснована в лютому 2012 року. Генеральним директором є Андрій Шуневич. Минулого року ця фірма робила капітальний ремонт вулиць Мазепи та Хмельницького іреконструкцію перехрестя вулиць Вовчинецька-Привокзальна з влаштуванням кругового руху автотранспорту.

Отож цьогоріч «Івано-Франківськавтодор» розпочне роботи з будівництва вулиці 24 серпня, яка може стати прикладом «ідеальної вулиці європейського зразка». Зараз ця вулиця в не найкращому стані.

 

«Там буде будівництво вулиці практично з нуля. Це не ремонт вулиці – ні поточний, ні капітальний. Тому це великий комплекс робіт», – зауважує директор компанії Андрій Шуневич.

Окрім облаштування високоякісного асфальтного покриття товщиною понад 15 смна дорозі площею 6448 м², в цей комплекс робіт включенобудівництво дощового колектора, облаштування зовнішнього освітлення з прокладкою нових комунікацій, облаштування брукованих тротуарів площею понад 2000 м², велодоріжки та технічної смуги. Також передбачено облаштування з’їздів та стоянки, озеленення (газони), нанесення дорожньої розмітки та встановлення 44 дорожніх знаків.

Гарантійний термін експлуатації об’єкту становить 10 років з моменту підписання акту здачі нової вулиці в експлуатацію.