http://img37.imageshack.us/img37/9683/mainpicceloxpouches.jpg

 

 Сьогодні на передовій нашим бійцям вкрай необхідні медикаменти нового покоління. Як стверджують самі бійці, врятувати життя в перші години чи навіть хвилини після поранення можуть знеболюючі уколи на кровоспинні засоби. Саме такими ліками вирішили забезпечити вояків українці Швеції.

 

Волонтер з Надвірної Волошинюк Віталій Романович разом зі своїми побратимами з далекої Швеції координував збір коштів для української армії. Збирали допомогу в Стокгольмі і в українській церковній громаді, серед підприємців, що мають українське коріння, на різних публічних заходах. Придбали 180 пакетів новітнього кровоспинного засобу «Celox», загальна вартість медикаментів складає 100 тис. гривень.

 

Допомога днями була доправлена до України. Половину медикаментів передали «Надвірнянському фонду сприяння армії» та іншу половину – волонтерам з Галича, які також опікуються та допомагають українським воякам.

 

Волонтери фонду комплектують медичні армійські аптечки, які будуть передані бійцям на передові. Обов’язковим вмістом аптечки будуть протибольові уколи, які фонд закуповує за благодійні пожертви та привезений зі Швеції медичний кровоспинний препарат «Celox».