Результат пошуку зображень за запитом "михайло вишиванюк"

У Коломиї та Іванівцях провели панахиди, а у рідному селі ще й встановили пам’ятну надгробну дошку.

Приїхали віддати шану пам’яті великого прикарпатця не лише друзі та колишні співробітники. На траурні заходи завітали і товариші покійного із столиці, інших регіонів та з-закордону.

Поминальні заходи провели в Коломиї у Соборі Преображення Христового. Туди віддати шану пам’яті прийшли ті, хто працював з Михайлом Вишиванюком. Завітали й колишні губернатори Івано-Франківської області – Василь Чуднов та Роман Ткач, а також очільник обласної ради Олександр Сич. Провів панахиду правлячий Архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Василій (Івасюк), – пишуть Версії з посиланням на ТРК РАІ.

«Сьогодні віддаємо річницю. Він вже є перед Господом Богом. Скільки справ він зробив добрих: храмів допоміг збудувати, порадами, добрим словом багатьом допоміг», – відзначив Владика Василій (Івасюк), єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Опісля всі переїхали до рідного села Василя Вишиванюка – Іванівців. Тут до поминальної додалися родичі, товариші та гості з обласного центру та інших областей та з-закордону – делегація з Угорщини.

Вів панахиду митрополит Галицький Андрій. Він зазначив, що Прикарпаття втратило справжнього патріота краю, а наша справа тепер молотися за нього.

«Треба молитися і творити добрі діла. Сьогодні бракує нам тих політиків, які були в особі Михайла Васильовича. Він не бив себе у груди, не рвав вишивану сорочку, але він робив діло. І я думаю, що саме ті діла і являються тою перепусткою до превічності», – відзначив митрополит Андрій, керуючий Івано-Франківською єпархією УАПЦ.

У момент освячення могили над кладовищем навіть задощило. Та всі, хто приїхав віддати шану пам’яті Михайлу Вишиванюку були певні в одному, він і зараз поряд із ними.